Telefony Huawei bez Google

Telefony Huawei bez Google

IT

Huawei to chińska międzynarodowa firma sieciowa i telekomunikacyjna z siedzibą w Shenzhen. W tygodniu od 8 października 2018 r. Huawei został zakazany na rynku amerykańskim, co oznacza, że ​​od maja 2020 r. nie może sprzedawać żadnych produktów firmom i konsumentom z USA bez zgody rządu.

Istnieje wiele różnych opinii na ten temat, a niektórzy ludzie nie postrzegają zakazu jako negatywnego dla konsumentów, podczas gdy inni uważają, że zaszkodzi reputacji Huawei na rynku, ponieważ nie będą już mogli uzyskać dostępu do firm lub konsumentów z USA

Jak obsługiwać telefon Huawei bez Google?

Telefony Huawei należą do najpopularniejszych i najczęściej używanych smartfonów na świecie. Jednak wiele osób uważa, że korzystanie z telefonu Huawei bez Google jest trudne ze względu na obawy dotyczące bezpieczeństwa.

Huawei nie dostarczył systemu operacyjnego dla swoich telefonów. Firma polega na systemie operacyjnym Android w swoich telefonach, dlatego Google jest domyślnie preinstalowany na urządzeniach Huawei.

Aplikacja PhoneClone

PhoneClone to usługa, która pozwala ludziom klonować swoje stare urządzenia i przenosić wszystkie swoje dane osobowe ze starego na nowe urządzenie za pomocą jednego kliknięcia. Ta usługa zapewnia znacznie prostszy sposób na przejście z używania przestarzałych produktów technologicznych bez ochrony prywatności lub funkcji bezpieczeństwa i kontynuowanie życia bez martwienia się o to, jak będą mogli wrócić do miejsca, w którym przerwali pracę lub szkołę.

Wady wynikające z braku Google Play na telefonie Huawei

Huawei to jeden z najlepszych producentów smartfonów z Androidem na świecie. To także niezawodne i niedrogie urządzenie. Ale, niestety, Google nie wypuścił jeszcze Play Store na telefony Huawei. W rezultacie negatywnie wpływa to na funkcjonalność smartfonów Huawei, a użytkownicy tracą dostęp do popularnych aplikacji, takich jak Sklep Google Play.

Istnieją pewne wady związane z brakiem Google Play na telefonie Huawei, ale są to tylko drobne niedogodności i nie mają większego wpływu na wrażenia z użytkowania dla większości osób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *